אהד פישוף, אמן ומוסיקאי:

"הצבעה בבחירות היא עניין אישי מאוד. אני יוצא מנקודת הנחה שטיעונים שיובאו כאן בעד בחירה במועמד כזה או אחר, יכולים להשפיע אולי על אדם אחד או שניים; אבל גם – וזה החלק החשוב – שאדם אחד או שניים זה המון. אני חושב שהגישה הזו לא קשורה דווקא לפוליטיקה, אלא היא שיקוף של האופן בו אני חי את חיי. אם הייתי חושב על אחוז החסימה, או על כל בני דמותו בתחומי החיים השונים, קרוב לודאי שלא הייתי עושה דבר מכל הדברים שעשיתי עד היום. להבנתי זוהי גם משמעותה של זכות ההצבעה: לא לנסות לנחש מה יבחרו האחרים ולתאם את בחירתך עם בחירתם, אלא לבטא באמצעות פתק, פעם בארבע שנים, את אמונותיך בנוגע לחיים המשותפים, בכנות ובדיוק הגדול ביותר שניתן.

ברעיונותיה, בעשייתה ויותר מכל בהווייתה, דעם היא התשובה לגזענות, לניצול, ללאומנות האתנוצנטרית ולרמיסת הזר והחלש, שהבשילו בשנים האחרונות לכדי קטסטרופה שמשחיתה את חיינו. אני קורא לכל מי שלא מכיר את דעם, לעיין במצע, להתוודע לאנשים המצוינים שעומדים מאחוריה ולהאזין לאסמא אגבריה זחאלקה, אישה שכנסת ישראל זקוקה לה ולשכמותה בעשור השני של המאה העשרים ואחת, יותר מלכל דבר אחר. דעם היא תקווה, במקום שזקוק לה כיום יותר מלכל דבר אחר; תקווה לחיים משותפים הוגנים."

אודות דעם מפלגת פועלים

דעם מפלגת פועלים מעמידה בפני הציבור פרוגרמה כוללת לשנוי מהפכני של החברה בישראל, המבוססת על שלשה עקרונות בסיסיים – שלום, שוויון וצדק חברתי. דעם מאמינה כי העקרונות האלו אינם יכולים להתממש תחת המשטר הקפיטליסטי הגלובלי, והגשמתם היא חלק מהמאבק למען כינון חברה סוציאליסטית, המקדשת את רווחת האדם ולא את הרווח.