אסד במצור והנשק הכימי מטיל אימה על העולם

המשטר הסורי מט ליפול, הכוחות המורדים צרים על שדה התעופה של דמשק ואסד איבד את השליטה על מרביתה של סוריה. דובר הממשלה, ג'יהאד מקדסי, ערק. אפילו הרוסים כבר מרימים ידיים. ומתרבים הדיווחים על אסד שמחפש מקלט.

כאשר גבו אל הקיר, ומתוך אימה שגורלו יהיה כמו גורל קדאפי, אסד מסוגל להשתמש בנשק כימי. אותו נשק יום הדין שאמור היה להיות מכוון נגד ישראל הוא עכשיו הקלף האחרון שלו מול עמו. מי שרצח עשרות אלפים והחזיר את סוריה לימי האבן מסוגל להשתמש בנשק השמדה המוני נגד העם שלו, כפי שעשה סדאם חוסיין.

העולם שבינתיים שותק מול הזוועות, מבטיח להתערב במקרה כזה. כולנו תקווה כי האזהרות האלה ירתיעו את המשטר, אשר עד כה צפצף על כל העולם. אנו בטוחים כי רצון העם הסורי לכונן משטר דמוקרטי ינצח, ומקווים שאסד ילך כבר היום כדי לחסוך מהעם הסורי עוד דם והרס, ולחסוך מהעולם את ההשפלה הכרוכה בצפייה בזוועות בחוסר אונים מוחלט.

אודות דעם מפלגת פועלים

דעם מפלגת פועלים מעמידה בפני הציבור פרוגרמה כוללת לשנוי מהפכני של החברה בישראל, המבוססת על שלשה עקרונות בסיסיים – שלום, שוויון וצדק חברתי. דעם מאמינה כי העקרונות האלו אינם יכולים להתממש תחת המשטר הקפיטליסטי הגלובלי, והגשמתם היא חלק מהמאבק למען כינון חברה סוציאליסטית, המקדשת את רווחת האדם ולא את הרווח.