בקר טוב, יובל דיסקין, מה חידשת לנו?

העיתונות מלאה בתאורי הזוועה של ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין, שטוען כי ברק ונתניהו מעדיפים את האינטרס האישי על האינטרס הלאומי, הם מושחתים, ואסור להפקיד בידיהם את מושכות המדינה. בוקר טוב יובל דיסקין, מה חידשת לנו? בקיץ 2011 בזמן ששאפת להאריך את כהונתך בשנה נוספת, יצאו מאות אלפי צעירים לרחובות תל אביב וזעקו, "הון שלטון עולם תחתון". הדור הצעיר לא מאמין למנהיגיו וגם לא מאמין לך. המדינה הזאת והיושבים בכנסת אכזבו אותו.

היום כאשר ביבי והימין המתנחל ההזוי שועטים לכהונה נוספת, מנסות ציפי ושלי לעצור את המפולת. הן מרחרחות זו את זו, בעוד יאיר לפיד נהנה מההצגה. שלי נזכרה פתאום שהיא לא תשב עם נתניהו, ציפי דווקא החליטה שאולי היא דווקא כן תשב איתו, ולפיד תופר לעצמו את חליפת השר. זאת לא אופוזיציה לימין, זאת חבורה מבולבלת שאיבדה את דרכה המדינית והחברתית.

דעם קוראת לכל אותם צעירים אשר חשים את האמת על בשרם, להתגייס ולחולל את השנוי. ישנה מנהיגה צעירה, בעלת יושרה, אשר צעדה אתם ברחוב תל אביב וקראה "העם דורש צדק חברתי". קוראים לה אסמא אגבארייה זחאלקה, והיא ראויה לאמונם.

אודות דעם מפלגת פועלים

דעם מפלגת פועלים מעמידה בפני הציבור פרוגרמה כוללת לשנוי מהפכני של החברה בישראל, המבוססת על שלשה עקרונות בסיסיים – שלום, שוויון וצדק חברתי. דעם מאמינה כי העקרונות האלו אינם יכולים להתממש תחת המשטר הקפיטליסטי הגלובלי, והגשמתם היא חלק מהמאבק למען כינון חברה סוציאליסטית, המקדשת את רווחת האדם ולא את הרווח.