יגאל רמבם, ממובילי מחאת קיץ 2011, מודיע על תמיכתו בדעם

יגאל רמבם, ממובילי תנועת המחאה בקיץ 2011, הודיע על תמיכתו בדעם, וכתב: "יגאל רמבם לא חברה. / יגאל רמבם לא משחקת. / יגאל רמבם מצביעה דעם".

ראגי' בטחיש, משורר סופר תסריטאי ואקטיביסט פוליטי תרבותי מנצרת, הודיע אף הוא על תמיכתו. יהודה ניני,  פרופסור אמריטוס באוניברסיטת תל אביב, הצטרף לתומכים, וכמוהו פרופ' ריאד אגבאריה מאוניברסיטת באר שבע.

מיכאל רועה, סגן ראש עיריית תל אביב לשעבר, פרסם כי: " עולה חדשה מרוסיה ,מדהימה את השומעים. לדבריה חבורה גדולה של צעירים אינטלקטואלים מקהילת יוצאי רוסיה המתגוררים בכל רחבי הארץ עומדים להצביע דעם. עבורם אסמה אגבריה מסמלת אישה לוחמת על הזכות לחיות כבעלי הזדמנות שווה בארץ. יחימוביץ אינה אמינה עבורם . מרצ קיבלה עשרות שנים של הזדמנויות ואין בה אנרגיות אפילו להיות אופזציה מרכזת הזדהות. חדש עוסקת בסופו של דבר בלאומיות ערבית. את לפיד הם שולחים לתאטרון ואת הליברמניות רוצים לנער מעל ציבור העולים מרוסיה, אותה הם מכנים נצלנות צינית של מצוקת הזדהות של אוכלסיית חדשים. אם זאת דרך המחשבה של חדשים, אז אולי יש סיכוי לשפיות בחברה הישראלית?"

אודות דעם מפלגת פועלים

דעם מפלגת פועלים מעמידה בפני הציבור פרוגרמה כוללת לשנוי מהפכני של החברה בישראל, המבוססת על שלשה עקרונות בסיסיים – שלום, שוויון וצדק חברתי. דעם מאמינה כי העקרונות האלו אינם יכולים להתממש תחת המשטר הקפיטליסטי הגלובלי, והגשמתם היא חלק מהמאבק למען כינון חברה סוציאליסטית, המקדשת את רווחת האדם ולא את הרווח.