יחימוביץ בעד תקצוב ההתנחלויות, נתניהו מבצע

שר האוצר, יובל שטייניץ, חתם על מפת העדיפויות הלאומיות, המעניקה הטבות ברכישת קרקעות ל- 660 יישובים. המפה כוללת 87 מתוך 131 התנחלויות, ביניהן יצהר, איתמר ואלון מורה המבודדות. אשדוד, אשקלון וקרית מלאכי מחוץ למפה, וכמובן היישובים הערבים. האוצר מעביר את האחריות על החלוקה למנהל מקרקעי ישראל. ומי עומד בראש מנהל מקרקעי ישראל? בנצי ליברמן, ראש מועצת יש"ע לשעבר, מינוי של נתניהו עצמו.
יחימוביץ', אשר תמכה בהמשך תקצוב ההתנחלויות, יכולה לישון בשקט. יש מי שדואג למתנחלים. השאלה היא מי דואג לתושבי אשדוד, אשקלון והפריפריה. מי דואג לזוגות הצעירים ולעובדים אשר ידם אינה משגת לקנות דירה. מי שמפחד להגיד בפה מלא שהתנחלות היא גזל המנציח את הסכסוך, לא יאבק למען האינטרסים האמיתיים של החברה הישראלית. האלטרנטיבה לבנצי ליברמן ולאיווט ליברמן היא אסמא אגבארייה זחאלקה, ניר נאדר, דני בן שמחון וופא טיארה.

אודות דעם מפלגת פועלים

דעם מפלגת פועלים מעמידה בפני הציבור פרוגרמה כוללת לשנוי מהפכני של החברה בישראל, המבוססת על שלשה עקרונות בסיסיים – שלום, שוויון וצדק חברתי. דעם מאמינה כי העקרונות האלו אינם יכולים להתממש תחת המשטר הקפיטליסטי הגלובלי, והגשמתם היא חלק מהמאבק למען כינון חברה סוציאליסטית, המקדשת את רווחת האדם ולא את הרווח.