מבצע עמוד ענן: תרגיל רטוב של נתניהו לקראת איראן

במסיבת העיתונאים שערכו אתמול שלושת המדענים המטורפים ביבי, ברק וליברמן, הם הודיעו על הפסקת הניסוי "עמוד ענן". זהו, אפשר לצאת מהמקלטים ולהמשיך בחיים.  על ההשתתפות בניסוי תקבל חמאס סדרה של הקלות שיאפשרו לה לבסס את שלטונה בעזה. חמאס ניסתה את הטילים האיראנים שלה, וישראל התפארה בשלושה סוגי מערכות הגנה המכסות לחלוטין את השמים שלה: "חץ", "שרביט קסמים" ו"כיפת ברזל".

עכשיו אזרחי ישראל מוכנים למלחמה האמיתית, וישראל ערוכה להפציץ את הכורים האיראנים, כי השיהאב 3 ,פאג'ר 5, וקסאם 4 יעצרו במעופם. כל מה שדרוש הוא עוד כמה מיליארדים לתקציב הביטחון. אנו מתנצלים בפני תושבי הדרום על ההפרעה, ומביעים את תנחומינו למשפחות בעזה שהוכחדו ע"י מטוסינו. ביטחונה של ישראל ואזרחיה עומד לפני כל דבר. ולתושבי תל אביב הוכחנו שהתנגדותכם להתקפה באיראן אין לה על מה להתבסס, שהרי אתם יכולים להמשיך בשגרת האספרסו בזמן שאלפי טילים מתעופפים מעל ראשיכם.

אודות דעם מפלגת פועלים

דעם מפלגת פועלים מעמידה בפני הציבור פרוגרמה כוללת לשנוי מהפכני של החברה בישראל, המבוססת על שלשה עקרונות בסיסיים – שלום, שוויון וצדק חברתי. דעם מאמינה כי העקרונות האלו אינם יכולים להתממש תחת המשטר הקפיטליסטי הגלובלי, והגשמתם היא חלק מהמאבק למען כינון חברה סוציאליסטית, המקדשת את רווחת האדם ולא את הרווח.