נתניהו לא זקוק למסע בחירות

נתניהו לא זקוק למסע בחירות. קמפיין הבחירות שלו הוא עוד בנייה בהתנחלויות. כותרות העיתונים מספקות לו פרסומת חינם כל אימת שהוא יוצא בהחלטה פרובוקטיבית ומחליט לבנות עוד 1,500 יחידות דיור. פייגלין, דנון וחוטובלי השתלטו על הליכוד, קיבלו תוספת כוח מליברמן, ונפתלי בנט מזנב בהם מימין. והשמאל? בשמאל אין מי שיפריע לנתניהו לקחת את ראשות הממשלה.

ההתבטאות האומללה של יחימוביץ' שקבעה ש"אי אפשר לפגוע בתקציב הגדול המושקע בהתנחלויות" רק מבטאת את האטימות וההתרפסות של מפלגת העבודה בפני הימין. יחימוביץ' בונה את הקמפיין של ביבי, ומשאירה חלל עצום במחנה השמאל. היא חוזרת ומצהירה שהעבודה "אינה מפלגת שמאל", ומותירה מאות אלפי בוחרים מבולבלים וחסרי כתובת פוליטית. הכנסת הבאה תהיה כנסת גזענית וקולוניאליסטית, כנסת של קיצוניות מדינית. היא תעמיק את בידודה של ישראל, את המשבר הכלכלי ואת הקיצוצים הנרחבים בתקציב, ותגרום להקצנה בתוך השטחים הכבושים.

מאות האלפים שיצאו לרחובות, ו-87% שתמכו במחאה החברתית, מחפשים אלטרנטיבה שמציבה את מעמד העובדים, יהודים וערבים, אל מול הגזענות, שנאת הזרים והקפיטליזם.

דעם כלכלה ירוקה - מדינה אחת

אודות דעם כלכלה ירוקה - מדינה אחת

דעם מפלגת פועלים מעמידה בפני הציבור פרוגרמה כוללת לשנוי מהפכני של החברה בישראל, המבוססת על שלשה עקרונות בסיסיים – שלום, שוויון וצדק חברתי. דעם מאמינה כי העקרונות האלו אינם יכולים להתממש תחת המשטר הקפיטליסטי הגלובלי, והגשמתם היא חלק מהמאבק למען כינון חברה סוציאליסטית, המקדשת את רווחת האדם ולא את הרווח.