צדק אחד לכולם – השקת מערכת הבחירות של דעם מפלגת פועלים

"דעם- מפלגת פועלים" בראשות אסמא אגברייה זחאלקה מזמינה להשקת קמפיין הבחירות לכנסת ה-19. האירוע יתקיים בתאריך 2/12/12 בשעה 19:30בתיאטרון היהודי ערבי ביפו, רח' מפרץ שלמה 10, יפו העתיקה. במהלך הערב יוצגו רשימת המפלגה לכנסת ועיקרי המצע, ותהיה זו הזדמנות להכיר את המועמדים מקרוב.

בין הדוברים במהלך הערב יהיו אסמא אגברייה זחאלקה – המובילה את הרשימה של דעם לכנסת, ניר נאדר – מועמד מספר שתיים ברשימת המפלגה, דני בן שמחון – פעיל מרכזי בארגון העובדים מען, וופא עקל טיארה – פעילה חברתית העוסקת בהשמת נשים בעבודה.

דעם עוסקת בחינוך נוער ערבי ויהודי, ופועלת נגד האבטלה בסקטור הערבי ובמיוחד בקרב נשים ערביות. דעם יזמה את הקמתו של ארגון העובדים מען – איגוד מקצועי הפועל בקרב מגזרים שונים: מורים, עובדי תעשייה או נהגי משאיות – ערבים ויהודים מכל המגזרים.

חברי דעם לקחו חלק פעיל ומנהיג בתנועת המחאה, תוך הבלטה של המכנה המשותף למגזרי האוכלוסיה השונים. כך הפכה דעם לכתובת פוליטית עבור רבבות אזרחים יהודים וערבים בעלי רצון משותף לבנות תנועה חברתית שתהווה אלטרנטיבה לימין ולשמאל המוכרים.

האביב הערבי והמחאות ברחבי העולם, מאות אלפי הצעירים והעובדים המצרים שממשיכים להגן על הדמוקרטיה נגד הפיכתה של מצרים לדיקטטורה אסלאמית, מאבקו של העם הסורי להפלת המשטר הפאשיסטי, ומאבקם של הצעירים הפלסטינים נגד שחיתות הרשות הפלסטינית ובעד סיום הכיבוש, כל אלה הם עבורנו דוגמה למסירות במאבק ותקווה לעתיד של שלום והבנה בין העמים.

מסע הבחירות של מפלגת דעם נמצא בנסיקה מתמדת. אסמא אגבארייה זחאלקה, דמות מרכזית ומוערכת בקרב העוסקים בעשייה חברתית ברחוב היהודי והערבי כאחד, מוזמנת לעשרות חוגי בית, אירועים פומביים ופאנלים אקדמאיים ואחרים.

באחת ההופעות החשובות שלה, בסודה בר בתל אביב במהלך מבצע "עמוד ענן", אמרה אגבארייה – "הגיע הזמן שהשמאל יצא מהארון". דעם מזמינה את כולם להצטרף אליה בבניית האלטרנטיבה נגד הגזענות והכיבוש, ובעד צדק חברתי לכולם.

בדבר פרטים נוספים נא לפנות:

דוברת – מיכל שורץ

נייד: 050-4330067. פקס: 077-7260957. מייל: daamparty@gmail.com

 

אודות דעם מפלגת פועלים

דעם מפלגת פועלים מעמידה בפני הציבור פרוגרמה כוללת לשנוי מהפכני של החברה בישראל, המבוססת על שלשה עקרונות בסיסיים – שלום, שוויון וצדק חברתי. דעם מאמינה כי העקרונות האלו אינם יכולים להתממש תחת המשטר הקפיטליסטי הגלובלי, והגשמתם היא חלק מהמאבק למען כינון חברה סוציאליסטית, המקדשת את רווחת האדם ולא את הרווח.