רעות גיא, משפטנית, פעילה חברתית לזכויות אדם ואשה:

"בקרב על חברה הוגנת, צודקת, מאפשרת, שווה – אין קיצורי דרך. עבודת שטח מאומצת, תהיה בעלת משמעות רק אם נדע לסלול אותה עד למוקדי קבלת ההחלטות על חלוקת המשאבים ושינוי סדרי העדיפויות שלנו. לרגע, מחאת הקיץ מכרה לנו חלום, שנצליח לתקן ברגע את כל מה שמקולקל כאן. חלום נעים, אני מודה, אבל הגיע הזמן להתעורר גם ממנו. דרושה עבודה מאומצת, של מסה קריטית, מהשטח ועד הכנסת. עד כדי כך פשוט. אבל אם נמשיך לחשוב במונחים של פוליטיקה ישנה – נמשיך לקבל תוצאות ישנות. אלו שמנציחות את אי השוויון. אלו שמשאירות את העשירים עשירים ואת העניות – עניות. אלו שסוגרות לנו דילים מעל לראש וממשיכות לצבור כוח, כסף ומעמד – על הגב שלנו.

בואו לפגוש את אסמא אגברייה זחאלקה ביום חמישי הקרוב בבית קפה “אלבי”, כל מה שהיא צריכה כדי לנצח זה אותנו, ואנחנו – את האמונה שאפשר אחרת. לא ברור לי איך אפשר לסרב לה, לעצמנו."

אודות דעם מפלגת פועלים

דעם מפלגת פועלים מעמידה בפני הציבור פרוגרמה כוללת לשנוי מהפכני של החברה בישראל, המבוססת על שלשה עקרונות בסיסיים – שלום, שוויון וצדק חברתי. דעם מאמינה כי העקרונות האלו אינם יכולים להתממש תחת המשטר הקפיטליסטי הגלובלי, והגשמתם היא חלק מהמאבק למען כינון חברה סוציאליסטית, המקדשת את רווחת האדם ולא את הרווח.