הגניאולוגיה של דאע"ש

עקרונות או ערכים. דאע"ש, שנולד מתוך דיכויינו, הוא תופעה שאין לה עתיד בר קיימא. עם זאת, היא תעלם רק כאשר נשחרר עצמנו מאותו הדיכוי שכונן אותם. תרגום מהטקסט האנגלי: תומר […]

עקרונות או ערכים. דאע"ש, שנולד מתוך דיכויינו, הוא תופעה שאין לה עתיד בר קיימא. עם זאת, היא תעלם רק כאשר נשחרר עצמנו מאותו הדיכוי שכונן אותם.

תרגום מהטקסט האנגלי: תומר לביא

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

דעם כלכלה ירוקה - מדינה אחת

אודות דעם כלכלה ירוקה - מדינה אחת

מפלגת דעם מציעה את הגרין ניו דיל ישראלי-פלסטיני כתשובה המתאימה הן למשבר הפוליטי והכלכלי שישראל עוברת, והן ליצירת בסיס לבניית שותפות ישראלית-פלסטינית אמתית. זוהי התכנית שבאמצעותה ניתן לסיים את הסכסוך בין העמים, ולהביא לביטול משטר האפרטהייד אשר ישראל כופה על הפלסטינים בשטחים הכבושים. זאת התכנית שבכוחה להחליף את הכיבוש בשותפות על בסיס של צדק אזרחי, שיעניק זכויות אזרחיות מלאות לפלסטינים כמו לישראלים במסגרת מדינה משותפת. אנו קוראים לשינוי סדר העדיפויות הכלכלי והחברתי. המאבק לעצירת משבר האקלים והצלת העולם מכיליון, אינם משימה "ציונית" או "פלסטינית", אלא משימה כלל אנושית. כמו שאי אפשר ליישם מדיניות ירוקה בארה"ב במנותק מטיפול בגזענות נגד השחורים; כך אי אפשר ליישם מדיניות ירוקה בישראל במנותק מחיסול משטר האפרטהייד כלפי הפלסטינים, והאפליה הגזענית נגד האזרחים הערבים בישראל. הצטרפו היום למאבק במשבר האקלים ולמען חברה צודקת ושוויונית.