עובדי חברות כוח האדם יובל חינוך ומוסדות חינוך מתארגנים

<p>בוקר טוב לך המורה, בוקר טוב לך המדריך!<br /> גם היום תלכו לתת מעצמכם לטובת פעילות שאתם מאמינים בה והיא גם מקור פרנסתכם. אבל המעסיקים שלכם, חברות כוח האדם, יובל חינוך ומוסדות חינוך, אינן מאמינות במה שאתם עושים. הן מכשיר העסקה בידי עיריית תל אביב, שנאלצת להעניק שירותי רווחה, חינוך, תרבות וספורט ושואפת להפריטם.</p>

בוקר טוב לך המורה, בוקר טוב לך המדריך!

גם היום תלכו לתת מעצמכם לטובת פעילות שאתם מאמינים בה והיא גם מקור פרנסתכם. אבל המעסיקים שלכם, חברות כוח האדם, יובל חינוך ומוסדות חינוך, אינן מאמינות במה שאתם עושים. הן מכשיר העסקה בידי עיריית תל אביב, שנאלצת להעניק שירותי רווחה, חינוך, תרבות וספורט ושואפת להפריטם.

אין לכם יציבות וביטחון במקום העבודה ובעיקר אף אחד לא רוחש לכם כבוד על הפעילות החשובה שלכם. המעסיקים שלכם הם שני מנגנונים שרוקנו מערכים ונותרה בהם העדפת העובד הגמיש והלא מאורגן.

אז יש לנו חדשות בשבילכם, ברחבי העיר תל אביב-יפו, מתארגנים עובדי חברות מוסדות חינוך ויובל חינוך ומקימים ועדי עובדים בארגון העובדים מען.

הצטרפו אלינו ונשנה את שיטת ההעסקה הבזויה הזו.

דעם כלכלה ירוקה - מדינה אחת

אודות דעם כלכלה ירוקה - מדינה אחת

דעם מפלגת פועלים מעמידה בפני הציבור פרוגרמה כוללת לשנוי מהפכני של החברה בישראל, המבוססת על שלשה עקרונות בסיסיים – שלום, שוויון וצדק חברתי. דעם מאמינה כי העקרונות האלו אינם יכולים להתממש תחת המשטר הקפיטליסטי הגלובלי, והגשמתם היא חלק מהמאבק למען כינון חברה סוציאליסטית, המקדשת את רווחת האדם ולא את הרווח.